Yurtseverce Konuşmalar -1- Kuzey Ormanları Savunması ve Yurtsever Ekoloji Direnişi, Başar Toros

Yurtseverce Youtube Kanalı’nda hazırladığımız Yurtseverce Konuşmalar’da, Müteşekkir Türk Yurtseverliği’ne farklı boyutlardan açılımlar getirebilecek konukları ağırlıyor, farklı siyasallıkların Yurtseverce’nin siyasal düzlemiyle irtibatını tartışmaya açıyoruz.

Yurtseverce Konuşmalar’ın ilk bölümünde Kuzey Ormanları Savunucusu Başar Toros ile Kuzey Ormanları’ndan başlayarak ülkenin dört bir yanına yayılan çevre direnişlerini ve bunların yurtseverlik bilinciyle ilişkisini değerlendirdik.

Kanalımıza destek olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve dostlarınızla paylaşmayı unutmayın. Katkı ve eleştirilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yayın Metni: Kuzey Ormanları Savunması ve Yurtsever Ekoloji Direnişi

“Yurtseverce Konuşmalar”ın ilk bölümünde Kuzey Ormanları Savunması’ndan Başar Toros ile gerçekleştirdiğimiz “Kuzey Ormanları Savunması ve Yurtsever Ekoloji Direnişi” başlıklı söyleşinin yayın metnini sizlerle paylaşıyoruz. Çevre mücadelesinin yurtseverliğe olan katkılarına değinen bu önemli sohbetin yurtseverlik ve…

Yurtseverce Konuşmalar – 2 – #barınamıyoruz Hareketi’nin Talepleri, Gelişimi ve Geleceği

Yurtseverce Konuşmalar’ın bu bölümünde Doğukan Oruç, son günlerde gündemi belirleyen “Barınamayanlar” hareketinden Yunus Karaca ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi’de henüz gelişim aşamasında olan hareketin somut taleplerini, hareketin genel profilini ve üniversite öğrencilerinin barınma sorunları üzerinden…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir