Yurtseverce Konuşmalar -1- Kuzey Ormanları Savunması ve Yurtsever Ekoloji Direnişi, Başar Toros

Tahmini Okunma Süresi: < 1 dakika

Yurtseverce Youtube Kanalı’nda hazırladığımız Yurtseverce Konuşmalar’da, Müteşekkir Türk Yurtseverliği’ne farklı boyutlardan açılımlar getirebilecek konukları ağırlıyor, farklı siyasallıkların Yurtseverce’nin siyasal düzlemiyle irtibatını tartışmaya açıyoruz.

Yurtseverce Konuşmalar’ın ilk bölümünde Kuzey Ormanları Savunucusu Başar Toros ile Kuzey Ormanları’ndan başlayarak ülkenin dört bir yanına yayılan çevre direnişlerini ve bunların yurtseverlik bilinciyle ilişkisini değerlendirdik.

Kanalımıza destek olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve dostlarınızla paylaşmayı unutmayın. Katkı ve eleştirilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yurtseverce Konuşmalar – 5 – AKP’nin Politik Ekonomisi ve Güncel Kriz 2, Mehmet Baki Deniz

Yurtseverce Konuşmalar’da AKP’nin Politik Ekonomisi ve Güncel Kriz Dinamiklerine odaklanmaya devam ediyoruz. Dr. Mehmet Baki Deniz ile son aylarda kurda meydana gelen yükselişle görünürlüğü artan ekonomik krizi, yoksullaştırma siyasetini ve servet transferini AKP’nin genel politik…

Yurtseverce Konuşmalar – 4 – AKP’nin Politik Ekonomisi ve Güncel Kriz Dinamikleri, Dr. Mehmet Yusufoğlu

Yurtseverce Konuşmalar’ın bu bölümünde, Dr. Mehmet Yusufoğlu ile son aylarda kurda meydana gelen yükselişle görünürlüğü artan ekonomik krizi, AKP’nin politik ekonomisi bağlamında ele alıyoruz. Yurtseverce Youtube Kanalı’nda hazırladığımız Yurtseverce Konuşmalar’da, Müteşekkir Türk Yurtseverliği’ne farklı boyutlardan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir