“Yurtseverce Sözümüz” Üzerine

Tahmini Okunma Süresi: < 1 dakika

Yurtseverce, ulusal demokratik siyaseti, anti-oligarşik ve anti-kapitalist bir çizgide, müteşekkir bir varoluş bilinciyle birleştiren düşünsel ve politik bir eğilimi güçlendirmek üzere bir yıl önce yola çıktı.

www.yurtseverce.com internet sitemiz ve youtube kanalımız aracılığıyla bu siyasetin etki alanını genişletmek için çalışmalarımız sürdürüyoruz. Yurtseverce Sözümüz başlıklı manifestomuzda ortaya konulan mevcut durum tespiti ve çıkış stratejilerini açıklamak üzere İlker Cörüt bu videoda Yurtseverce’nin anti-oligarşik ve anti-kapitalist ulusal demokratik siyasal iddiasının detaylarını paylaşıyor.

Kanalımıza destek olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve dostlarınızla paylaşmayı unutmayın. Katkı ve eleştirilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ulusal Egemenlik İrademizi Geri Çekmiyoruz

Ekrem İmamoğlu verili hukuk sisteminin prosedürleri içinde dahi savunulamayacak bir yargılama ile 2 yıl 7 ay hapis cezasına mahkum edildi. Karar üst mahkemelerde onaylanırsa Belediye başkanlığı sona erecek ve daha önemlisi siyasi yasaklı olacak. Açık…

Cemaatler ve Tarikatlar Bahsinde Yurtseverce Sözümüz

Enes Kara’nın son derece üzücü intiharıyla tekrar gündeme gelen tarikat, cemaat ve benzeri dinsel referanslı örgütler bahsinde müteşekkir ve yurtsever bir tutumun ne olması gerektiğine dair düşüncelerimizi paylaşmak üzere bu kısa metni kaleme alıyoruz. Görüşlerimizi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir