“Yurtseverce Sözümüz” Üzerine

Tahmini Okunma Süresi: < 1 dakika

Yurtseverce, ulusal demokratik siyaseti, anti-oligarşik ve anti-kapitalist bir çizgide, müteşekkir bir varoluş bilinciyle birleştiren düşünsel ve politik bir eğilimi güçlendirmek üzere bir yıl önce yola çıktı.

www.yurtseverce.com internet sitemiz ve youtube kanalımız aracılığıyla bu siyasetin etki alanını genişletmek için çalışmalarımız sürdürüyoruz. Yurtseverce Sözümüz başlıklı manifestomuzda ortaya konulan mevcut durum tespiti ve çıkış stratejilerini açıklamak üzere İlker Cörüt bu videoda Yurtseverce’nin anti-oligarşik ve anti-kapitalist ulusal demokratik siyasal iddiasının detaylarını paylaşıyor.

Kanalımıza destek olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve dostlarınızla paylaşmayı unutmayın. Katkı ve eleştirilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cemaatler ve Tarikatlar Bahsinde Yurtseverce Sözümüz

Enes Kara’nın son derece üzücü intiharıyla tekrar gündeme gelen tarikat, cemaat ve benzeri dinsel referanslı örgütler bahsinde müteşekkir ve yurtsever bir tutumun ne olması gerektiğine dair düşüncelerimizi paylaşmak üzere bu kısa metni kaleme alıyoruz. Görüşlerimizi…

Sistematik Yoksullaştırma Siyasetine Karşı Yurtseverce Sözümüz

Türkiye kapitalizminin 2018 yılında yaşanan kur atağı sonrasında belirginleşen ve son yıllarda yoksullaştırma dalgalarının gittikçe derinleşmesi ile kendini gösteren krizi, AKP’nin hem küresel hem de yerel düzeyde sermayenin çıkarlarını gözeten politikalarının sonucudur. Müteşekkir Türk yurtseverleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.